... gif Loading

قوانین رزرو از سایت سلام سیر

 

- تیم کارشناسان سلام سیر با صرف وقت بسیار، کوشیده اند تا با دقت هرچه بیشتر اطلاعات مربوط به امکانات و همچنین قیمت اتاق های هتل را، مستقیما و بدون واسطه از هتل ها دریافت کنند. با این وجود گاهی اوقات ممکن است تفاوت هایی در اطلاعات سایت نسبت به امکانات هتل وجود داشته باشد، که معمولا ناشی از تغییر در سطح امکانات هتل و عدم اطلاع رسانی آنان به سایت می باشد. مجموعه سلام سیر برای خدمات رسانی دقیق تر، هر لحظه در حال رصد کردن تغییرات و بروز رسانی وب سایت می باشد، با این حال پیشنهاد این مجموعه برای شما این است که در پروسه ی رزرو هتل چنانچه در هر موردی ابهامی برای شما عزیزان وجود داشت، قبل از انجام رزرو با کارشناسان سایت تماس گرفته تا همکاران ما به بهترین نحو اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند.

- رعایت کلیه قوانین عمومی هتل، اعم از ارائه مدارک معتبر شناسایی جهت احراز هویت و نیز مدارک مبنی بر محرمیت برای زوجین بر عهده میهمانان گرامی می باشد و در صورت عدم ارائه مدارک لازم ( مثلا شناسنامه)، عواقب عدم ارائه خدمات از سمت هتل بر عهده میهمان خواهد بود. در این حالت مجموعه سلام سیرهیچگونه تعهدی نسبت به بازپرداخت مبلغ رزرو نخواهد داشت مگر اینکه این مبلغ توسط هتل به میهمان پرداخت گردد. 

- گاهی اوقات ممکن است رخ دادن برخی موارد غیر قابل پیش بینی همچون عملیات تاسیساتی در هتل، اشتباهات کارمندان هتل در هنگام رزرو و یا دیگر اتفاقات خاص، موجب شوند رزرو هایی که در سایت ثبت نهایی شده اند با مشکل مواجه شوند. در این حالت مجموعه سلام سیر خود را موظف می داند بر اساس تعهدی که نسبت به رزروهای ثبت شده دارد پیگیر وضعیت مسافرین گرامی بوده و شرایط اقامتی مشابه رزرو صورت گرفته را برای آنان فراهم نماید. 

- در صورت کنسلی رزرو توسط مسافرین گرامی تا ۴۸ ساعت قبل، هزینه پرداخت شده بطور کامل به آنان بازگردانده خواهد شد. اما چنانچه مدت زمان باقی مانده تا تاریخ رزرو، کمتر از دو روز کامل باشد، با توجه به اینکه هتل از بابت این کنسلی متحمل خسارت خواهد شد، به ناچار بخشی از این خسارت طبق قانون از مبلغ پرداختی میهمان کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به وی بازگردانده خواهد شد.

- چنانچه میهمان به هر دلیلی در روز مقرر (تاریخ رزرو) در هتل حضور پیدا نکند، هیچ مبلغی به وی بازگردانده نخواهد شد. هتل و مجموعه رزرواسیون سلام سیرهیچ مسئولیتی در قبال چنین پیشامدهایی نخواهد داشت. 

- شرایط ورود و خروج هر هتل تابع قوانین همان هتل می باشد، چنانچه میهمان قصد دارد در ساعت تحویل دادن یا تخلیه اتاق تغییری ایجاد کند نیاز به هماهنگی با مدیریت هتل خواهد داشت و این موضوع از اختیارات شبکه رزرواسیون سلام سیرخارج خواهد بود. رعایت این مسئله در روزهای شلوغی سال که تاخیر در تحویل اتاق ممکن است باعث نارضایتی دیگر مسافران گردد اهمیت بیشتری خواهد داشت.

- صحت اطلاعات وارد شده در مراحل ثبت رزرو به عهده کاربران می باشد. اما در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات، کارشناسان ما در جهت رفع مشکل با شما عزیزان همراه خواهند بود و در صورت امکان مشکل را برطرف خواهند کرد.

- وب سایت سلام سیر می تواند جهت ارائه برخی خدمات از اطلاعاتی که توسط کاربران ارائه شده است استفاده نماید، بدیهی ست حفظ این اطلاعات بر عهده مجموعه سلام سیر می باشد. 

- خدماتی که در هتل به مسافر ارائه می شود طبق واچری خواهد بود که از سامانه سلام سیر دریافت نموده اید. چنانچه دیگر امکانات هتل مشمول هزینه باشد، مانند پارکینگ، مجموعه آبی، لاندری، مینی بار و ترانسفر، مسافر ملزم به پرداخت و تسویه آنها خواهد بود.

 

 

سایر قوانین و مقررات همچون "قوانین سازمان میراث فرهنگیو گردشگری" و همچنین قوانین مربوط به "رزرو اینترنتی"  و قوانین" تجارت الکترونیکی" در سامانه سلام سیر اعتبار خواهد داشت.

 

 

  • انتخاب گزینه تایید از سمت شما مشخص کننده این است که تمامی این قوانین را مطالعه نموده و مفاد آن را بطور کامل پذیرفته اید. بدیهی است پس از تایید هیچگونه ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از قوانین پذیرفته نخواهد شد.

 

  • شعار سایت سلام سیر اقامتی خوش همراه با امنیت برای شماست، با آرزوی دیدار مجدد در سایت رزرواسیون آنلاین سلام سیر

 

گاهنامه سلام سیر
عضویت در خبرنامه

تخفیف ها، اخبار و فعالیت های هیجان انگیز سلام سیر برای هتل های مشهد، هتل های تهران، هتل های کیش، هتل های شیراز، هتل های اصفهان، هتل های تبریز و همه هتل های ایران را در ایمیل خود دنبال کنید